Hanedan Hünkar Serisi 4 lü Esans
Hanedan Hünkar Serisi 4 lü Esans
Hanedan Hünkar Serisi 4 lü Esans
Hanedan Hünkar Serisi 4 lü Esans
Hanedan Hünkar Serisi 4 lü Esans

Hanedan Hünkar Serisi 4 lü Esans

Fiyat : ₺2.990,00(KDV Dahil)
:

II. Abdülhamid Han Esans: Her Osmanlı Padişahı gibi sünnetlerimizden biri olan güzel kokuya önem veren Sultan Abdülhamid, oud ve amber kokularını her zaman yanında bulundurmuştur. Bu koku serisi, cennet mekanın sevdiği esanslardan yola çıkılarak hazırlanmıştır. Otoriter duruşu ile oud öne çıkarken, miskin sırlarla dolu kokusuna portakal çiçeği, erguvan, iğde ve pembe greyfurt ona eşlik ediyor ve size tarihin sırlarını sunuyor. Üst düzey kalıcılığa sahiptir.

Fatih Sultan Mehmed Esans: Oud ve miskin gücü simgeleyen duruşu yenilmezlik hissini içinde hissedeceğiniz kokusu ile mavi anomen, ıtır , nergis , akasya, siyah amber sayesinde kokunun gücünü hissedeceksiniz.

Kanuni Sultan Süleyman Esans: Kanuni Sultan Süleyman’ın emri ile Süleymaniye medresesinde ki Nevhanilerin yaptığı çalışmalar sonunda ayak kokusunu etkili bir şekilde giderebilecek olan limon çimeni yağını keşfederler. İstanbul’un ilk camisi olan Eyüp Sultan Cami’sinde şadırvanlarına limon çimeni esansı konulmaya başlanır. Böylelikle abdest suyu ile ayaklar yıkanıldığında kokuyu önlediği görülür. Günümüzde yapılan araştırmalar ve deneyler, ayak banyo suyuna Limon çimen eklenildiğinde ayak kokusunu 3 aya kadar önlediğini ve özellikle ayak derisini yenilediği tespit edilmiştir. Amber, sandal, Oud, misk, vanilya, safran gibi kıymetli özler; bu kokunun içeriğinde mandalina esansına eşlik ediyor.

Mimar Sinan Esans: Yaptığı eserlerle yüzyıllar sonra bile görenleri kendine hayran bırakan Mimar, çizimlerine başlamadan önce ellerine sürdüğü kan portakalı ve greyfurtun ilham veren kokularından faydalanmıştır. Yaratıcılığın ve seçkinliğin simgesi olan kokuda, sandal ağacının pozitif enerjisini destekleyen çimen, iğde, karpuz kabuğu, mandalina, zambak, okyanus yosunu esansları ile ilham kapılarınız açılacak.

Cinsiyet
ERKEK
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR