Hanedan Sultan Serisi 4 lü Esans
Hanedan Sultan Serisi 4 lü Esans
Hanedan Sultan Serisi 4 lü Esans
Hanedan Sultan Serisi 4 lü Esans
Hanedan Sultan Serisi 4 lü Esans

Hanedan Sultan Serisi 4 lü Esans

Fiyat : ₺2.990,00(KDV Dahil)
:

Nurbanu Sultan Esans: Osmanlı’nın sevilen kokularından olan siyah orkide, beyaz çayın huzur veren kokusu güler yüzlü neşeli hali kokuyla nakşediliyor. Amber ile son dokunuşu yapılan koku size yükselişin hikayesinin kapılarını açıyor.

Hürrem Sultan Esans: İslam alemi ve Devlet-i Aliyye için yaptığı fedakarlık ve yardımseverliği ile adını tarihe yazdıran Hürrem Sultan’ın zekasını ve ihtişamını bu kokuda hissedeceksiniz. Oud’un gücünü ve yaseminin güven veren etkisini, gülün otoriteyi simgeleyen esintisini miskin mistik ve amberin yoğun aromalarına karabiber, frezya, paçuli, neroli eşlik ediyor.    . 

Valide Sultan Esans: Dünyanın üç kıtasına hükmetmiş Osmanlı’nın anneleri, Padişahlar sefere çıkmadan önce muhakkak annelerinin ellerini öper ve helallik alırlardı. Çünkü “Cennet annelerin ayaklarının altındadır.” Diye buyurulmuştur. Valide-i Sultan kokusu hem sert yanını hem de anaç kalbinden tebaayı kucaklayan şefkati konu alıyor. Kadının iktidarını, yardımsever ve sevgi dolu kalplerinin yanı sıra devletin bekası için omuzlarına yüklenen yükü bu kokuda bulacaksınız. Çiçek esanslarıyla şefkati, amberin otoriter duruşu ile annelerimiz için özel olarak hazırladığımız koku sizlerle.

Safiye Sultan Esans: Mütevazılığı, zerafeti ve kendinden emin duruşundan söz ettiren Safiye Sultan, sevdiği esanslarla özel olarak tasarladığımız kokuda; frezya, gardenya, şakayık ve begonya gibi çiçeklerin doğal esanslarını bulunduruyor. Beyaz miskin mütevazılığını yanık vanilyanın gizemini bu kokuda hissedeceksiniz.

Cinsiyet
KADIN
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR